Latvijā mūsu kontaktlēcu salons strādā kopš 2007. gada maija. Vairāki tūkstoši mūsu pacientu ir saņēmuši augstvērtīgus redzes izmeklējumus un šo gadu laikā esam klientiem piedāvājuši plašu kontaktlēcu sortimentu.

Strādāt ar individuālām kontaktlēcām, bieži vien nozīmē lielu jaunradi. Katrs klients ir īpašs un katrai acij ir nepieciešama sava pieeja, bet rezultātā tām jādarbojas kopā.

Mūsu ikdienā nav rutīnas, jo katru dienu redzam visdažādākos kontaktlēcu lietotājus – ir nakts lēcu jeb ortokeratoloģijas lietotāji ar tuvredzību līdz -4.50 dioptrijām, ir keratokonusa pacienti, kas ar esošajām brillēm var redzēt tikai pāris metru attālumā, tad ienāk pacients ar -22.00 dioptriju korekciju vai astigmātismu -11.00 dioptrijas... un viņiem visiem mēs cenšamies panākt redzes asumu 100% un vairāk!

Sadarbība starp klientu un acu speciālistu ir būtisks veiksmīga rezultāta priekšnosacījums. Pat izmantojot savu lielo pieredzi un iespējas konsultēties ar kontaktlēcu ražotājiem, ir gadījumi, kad nevaram būt 100% pārliecināti par optimālu parametru noteikšanu. Kontaktlēcas ir tik individuālas, ka vienmēr varam vēl ko uzlabot. Tādēļ piedāvājam īpašas individuālas pielaikošanas kontaktlēcas, ko iespējams iegādāties par izdevīgu cenu (~20% no īsto kontaktlēcu cenas) un izmēģināt tās, lietojot dažādos apstākļos – no rīta, vakarā, telpās, dienasgaismā vai kinoteātrī. Pāris nedēļu laikā Jums būs iespēja izprast, ko nozīmē šāda korekcija ikdienā un tad kopā varēsim pilnveidot kontaktlēcas, lai izvēlētos labāko.