Jau kopš 2007.gada mēs veicam detalizētas redzes pārbaudes un piedāvājam individuāli veidotas kontaktlēcas, kas īpaši tiek izgatavotas katrai Jūsu acij.

Daudzo gadu un vairāku tūkstošu pacientu lielā pieredze mums ir radījusi pārliecību par individualitātes nepieciešamību. Mēs visi taču esam tik ļoti atšķirīgi! Pēc rūpīgas redzes pārbaudes mēs varam noteikt visprecīzākos kontaktlēcu parametrus un, ticiet mums, šo gadu laikā ir grūti atrast 2 vienādas kontaktlēcas.

Apmeklējot vadošo Vācijas kontaktlēcu speciālistu individuālās apmācību programmas, mēs esam pārņēmuši labāko un piedāvāsim Jums augstvērtīgākos izmeklējumus ar labāko aparatūru. Individuāli nosakot parametrus, iespējams palīdzēt vissarežģītākajos gadījumos un šo pieredzi mēs izmantojam jebkura pacienta redzes korekcijā. Darbs ar kontaktlēcām ir norūdījis mūs un mēs pievērsīsim īpašu uzmanību kā nelielas tuvredzības, tā sarežģīta astigmātisma korekcijā.

Ikdienā strādājam ar pārliecību par acu veselību ilgtermiņā, jo kontaktlēcas drīkst lietot tikai tad, ja ir veselas acis. Lietojot piemērotas kontaktlēcas, nav vecuma ierobežojumu un cilvēki tās var lietot 30 un vairāk gadus!