Kristīne Muižniece

Kristīne ieguvusi profesionālo maģistra grādu optometrijā un optometrista kvalifikāciju Latvijas Universitātes Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātē, kuru absolvēja 2016.gadā. Kopš 2015.gada ir Latvijas Optometristu un optiķu asociācijas biedrs.

Kopš 2016.gada ir optometriste "OC Vision", kur izraksta gan briļļu, gan mīksto kontaktlēcu korekciju. Gallus optikā Kristīne strādā kopš 2017.gada pēc individuālām apmācībām pie mūsu speciālistiem. Kopš 2019.gada strādā Aiwa clinic, veicot pacientu apskati pirms kataraktas un redzes refraktīvās ķirurģijas operācijām.

 

Kristīne regulāri papildina savas zināšanas dažādās konferencēs gan Latvijā, gan ārzemēs (Itālijā, Lielbritānijā, Rumānijā). 2017. un 2019.gadā piedalījusies 4. un 5. Eiropas Ortokeratoloģijas un miopijas kontroles akadēmijas rīkotajās starptautiskajās konferencēs (EurOK 2017 un EurOK 2019), kur galvenā uzmanība tika vērsta tuvredzības progresēšanas kontrolei. 2019.gadā apmeklējusi 45. Eiropas Oftalmoloģiskās pediatrijas sabiedrības rīkoto starptautisko konferenci (EPOS 2019).

 

Optometriste Kristīne atbildīgi izturas pret savu darbu un optometrista profesiju uztver kā izaicinājumiem bagātu! Kristīne īpašu uzmanību pievērš pacientu redzes ieradumiem lietojot viedierīces, jo uzskata, ka ne tikai briļļu vai kontaktlēcu korekcija, bet arī tas, kā ikdienā tiek noslogotas mūsu acis, ietekmē tuvredzības progresiju. Nepieciešamības gadījumā var nozīmēt redzes treniņus acs muskulatūras sabalansēšanai. Kristīne uzsver, ka mūsdienās kontaktlēcu iespējas ir ļoti plašas - ar individuālajām kontaktlēcām ir iespējams atrast piemērotu redzes korekciju lielākajai daļai pacientu, tomēr nevajag par zemu novērtēt arī jaunāko tehnoloģiju briļļu lēcas.