Individuāla pieeja katram pacientam

Ar kontaktlēcām iespējams iegūt labāku redzes asumu, jo tās pārklāj acs virsmas nelīdzenumus un veido stabilāku optisko sistēmu.

Neiesakām lietot mīkstās kontaktlēcas, jo to iedarbība uz radzeni ir nekontrolējama, tās var radīt nevēlamu spiedienu uz acs virsmu. Ir jācenšas būt maksimāli saudzīgiem pret acs audiem un pēc iespējas mazāk tos iespaidot.

 

Pirms kontaktlēcu piemeklēšanas, būtiska ir rūpīga redzes pārbaude.

 

Mūsu pieredzējušie speciālisti novērtēs keratokonusa vai PMD (pellucīdās marginālās deģenerācijas) stadiju, tipu, epitēlija stāvokli.

Veidojot kontaktlēcu, izmantojam 3 punktu pielaikošanas sistēmu fluoresceīna ainā:

- lai kontaktlēca nav par stāvu (apex drošībā, bet samazinās redzes asums asaru dēļ, bieži svešķermeņa sajūta)

- lai kontaktlēca nav par plakanu (labāks redzes asums, bet jākontrolē, lai nenospiež apex, jāsamazina valkāšanas laiks, biežāk jāmaina kontaktlēca, ja keratokonuss progresē)

- laba apasarošana zem kontaktlēcas (un vienlaicīgi laba kontaktlēcas piegulēšana).

 

Iespējami vairāki kontaktlēcu ģeometriskās uzbūves tipi, atkarībā no visiem parametriem - radzenes rādiusa, keratokonusa lieluma, perifērijas izliekumiem, astigmātisma lieluma. Visus kontaktlēcu parametrus varam individuāli mainīt, lai atrastu optimālo kontaktlēcu Jūsu gadījumā.

 

Hecht Contactlinsen GmbH individuālu keratokonusa kontaktlēcu izgatavošanas pieredze ir vairāk kā 25 gadu. Šo gadu laikā ražotāju speciālisti nepārtraukti ir centušies pielnveidot piedāvāto kontaktlēcu modeļu optiskās un fiziskās īpašības. Izstrādājot īpašas kontaktlēcu virtuālās pielaikošanas programmas, ir nodrošināta iespējam katram redzes speciālistam izveidot atbilstošu kontaktlēcu sava pacienta vajadzībām.

Būtiski atcerēties:

Keratokonusa gadījumā jo īpaši jārūpējas par acu veselību


Jāizvēlas saudzīgākā redzes korekcijas metode


Regulāras (ik pa 3 mēnešiem) redzes pārbaudes nodrošina iespēju sekot keratokonusa izmaiņām


Nekāda acu berzēšana! Novērojumi liecina, ka keratokonusa gadījumos ir pastiprināta vēlme berzēt acis

Piesakies redzes pārbaudei jau tagad

Norādiet savu telefona numuru un epastu un mēs ar Jums sazināsimies, lai precizētu pārbaudes laiku, vai atbildētu uz Jums interesējošiem jautājumiem.


contact_form_legend