Viktorija Vlasenko

Optometriste Viktorija Vlasenko veic redzes korekciju kopš 2008. gada. Viktorija    izglītību un kvalifikāciju ieguva Latvijas Universitātē, Optometrijas nodaļā un papildus apmācību ERASMUS programmas ietvaros - Kārdifas Universitātes Redzes zinātnes fakultātē, Lielbritānijā. 2012.gadā apmeklēja Johnson&Johnson semināru Varšavā, Polijā - The fifth international scientific symposium Eyes Health Advisor, kas norisinājās no 31.marta līdz 1.aprīlim. Lekcijās tika prezentēti jaunākie sasniegumi kontaktlēcu pasaulē, komplikācijas un risinājumi labas acu veselības saglabāšanu, bērnu redzes korekciju ar kontaktlēcām.


Lai izbēgtu no ikdienas rutīnas parastā optikā, viņa pieņēma izaicinājumu apgūt jaunas iemaņas un korekcijas iespējas, sākot strādāt mūsu kontaktlēcu salonā ar modernāko aparatūru un individuāli pielāgojamām kontaktlēcām, ko piedāvā Vācu uzņēmums "Hecht contactlinsen".


Gallus optikā Viktorija strādā kopš 2012. gada novembra, pēc individuālas teorētiskās un praktiskās apmācības pie mūsu vadošās optometristes Daces Ērenbotes. Mūsu salona specifika ir tā, ka veidojam katrai pacienta acij unikālu kontaktlēcu, tāpēc jāpārzin visi iespējamie kontaktlēcu veidi, dizains, materiāli, specifikācija un parametri. Kā arī jāprot lietot iekārtas un datornodrošinājums, veicot acu mērījumus un simulējot virtuālo kontaktlēcu, pēc kuras tiek izgatavota reālā kontaktlēca, ko pacients ikdienā lietos.


Pateicoties iepriekšējai pieredzei redzes korekcijā un iegūtajām zināšanām kontaktoloģijā, Viktorija Vlasenko no plašā kontaktlēcu veidu klāsta var piemērot labāko risinājumu jebkuros gadījumos - tiem, kam jāizvēlas no daudzajām korekcijas iespējām, pacientiem arī ar sarežģītiem redzes defektiem, nakts lēcu pacientiem, īpaši labs kontakts veidojas ar mūsu mazajiem nakts lēcu pacientiem- bērniem.