NIDEK SL-1800 Spraugas lampa un pievienotā CSO Digital vision fotokamera

NIDEK SL-1800 Spraugas lampa jeb biomikroskops ļauj lielā palielinājumā apskatīt acs priekšējās daļas - plakstus, konjunktīvu, sklēru, radzeni, varavīksneni, lēcu. Izmantojot speciālu lupu, iespējams apskatīt arī acs iekšējās daļas.


Fluorescīna aina (CCLRU standarts) - radzene tiek iekrāsota ar fluorescīnu un zilā gaismā, skatoties caur dzelteno filtru, veidojas kontrastains attēls - informatīva un precīza metode, izmeklējot radzenes un konjunktīvas bojājumus, kā arī formstabilo kontaktlēcu novērtēšanai uz radzenes.


Pievienota fotokamera un atbilstoša programmatūra nodrošina iespēju saglabāt acu speciālista redzēto vizuālo informāciju bilžu vai video formātā. Tas dod iespēju gan uzreiz, vizītes laikā, demonstrēt pacientam acu un kontaktlēcu esošo situāciju, gan arī salīdzināt šos datus laika dinamikā. Mēs varēsim parādīt jūsu acu fotogrāfijas lielā palielinājumā, norādīt uz problemātiskajām vietām un konstatēt uzlabojumus.

Vienlīdz efektīvi tas noder studentu apmācībā un konsultējoties ar citiem redzes speciālistiem, jo esošā informācija reālā laikā ir redzama arī datora ekrānā.