Raimonds Rogulis

Raimonds Rogulis strādā par ārstu oftalmologu kopš 1981. gada.

No 1981. līdz 2010. gadam strādājis P. Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcā Kontaktkorekcijas un acs protezēšanas laboratorijā.

No 1992. gada kā pamata ārsts- oftalmologs Vision Express optikas salonā Z.A.Meirovica bulvārī 4, kur konsultē pacientus par redzes korekciju ar brillēm un plaša spektra dažādām kontaktlēcām.

No 2000. gada strādā kā privātprakses ārsts- oftalmologs Optika Italiana.

No 2009. gada EG optikā (tagad Gallus Pro optika) konsultē un izmeklē pacientus ar mūsdienīgu precīzu redzes korekcijas aparatūru, kura nepieciešama dažādas komplicētības kontaktlēcu pielaikošanā. Ir pieredze darbā ar ļoti sarežģītiem redzes novirzes gadījumiem, kā pie lielas tālredzības(+20,0D), augstas pakāpes tuvredzības (-36,0 D), dažādu formu astigmātisma (-8,0 D cyl), pacientiem ar izmainītu radzenes formu pēc acs traumām, LASIK operācijām, keratokonusa, gadījumiem ar komplikācijām no mīkstām kontaktlēcām un sausas acs sindroma problēmām.

Strādājot ar Vācu firmas „Hecht contactlinsen” plaša sortimenta un komplicētām individuālām kontaktlēcām, var panākt ļoti labus rezultātus redzes korekcijā. Vienmēr pastāv iespēja sarežģītākajos gadījumos konsultēties ar Hecht contactlinsen vadošajiem speciālistiem par konkrēta pacienta redzes problēmām ar sekojošu kontaktkorekcijas pielaikošanu.