Kristīne Muižniece

Kristīne ieguvusi profesionālo maģistra grādu optometrijā un optometrista kvalifikāciju Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātē, kuru absolvēja 2016.gadā. Redzes korekciju veic kopš 2014.gada. Strādājusi optikas salonā "Metropole".

Kopš 2016.gada ir optometriste "Pasaules Optikā", kur izraksta gan briļļu, gan mīksto kontaktlēcu korekciju. Kopš 2015.gada Kristīne ir Latvijas Optometristu un optiķu asociācijas biedrs. Gallus optikā Kristīne strādā kopš 2017.gada februāra pēc individuālās apmācības iziešanas pie mūsu speciālistiem - Lauras Kozuliņas, Raimonda Roguļa un Diānas Abduļinas.

 

Kristīne regulāri papildina savas zināšanas dažādās konferencēs gan Latvijā, gan ārzemēs (Itālijā, Lielbritānijā). 2017.gadā piedalījusies arī 4. Eiropas Ortokeratoloģijas un miopijas kontroles akadēmijas rīkotajā starptautiskajā konferencē, kur galvenā uzmanība tika vērsta uz tuvredzības progresēšanas kontroli.

 

Optometriste Kristīne ļoti rūpīgi vienmēr veiks visus mērījumus un nepalaidīs nevienu pacienta sūdzību garām bez ievērības. Ļoti atbildīgi izturas pret savu darbu un optometrista profesiju uztver kā izaicinājumiem bagātu! Kristīne uzskata, ka viss ir katra paša rokās, un uzsver, ka mūsdienās kontaktlēcu iespējas ir ļoti plašas, kā rezultātā ar individualizētajām kontaktlēcām ir iespējams atrast piemērotu redzes korekciju lielākajai daļai pacientu. Tomēr Kristīne uzsver, ka nevajag par zemu novērtēt arī briļļu priekšrocības, un nepieciešamības gadījumā izrakstīs arī briļļu recepti.