Katrīna Ulberte

Katrīna 2016.gadā pabeigusi Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultāti, kur ieguvusi profesionālo maģistra grādu optometrijā un optometrista kvalifikāciju.

Kā optometrists praktizē no 2015.gada "Pasaules Optikas" salonos. Gallus optikā strādā kopš 2017.gada februāra. No 2015.gada Katrīna ir Latvijas Optometristu un optiķu asociācijas biedrs.

 

Katrīna uzstājusies vairākos zinātniskos un pieredzes apmaiņas semināros Latvijā, runājot par pacientu redzes korekciju, īpaši autovadītāju redzes korekciju. Uzsākot optometristes gaitas, Katrīna vairāk bija briļļu korekcijas atbalstītāja, taču pēc individuālās apmācības pie Gallus optikas speciālistiem - Lauras Kozuliņas, Raimonda Roguļa un Diānas Abduļinas -, sāka daudz augstāk vērtēt arī kontaktlēcu korekcijas piedāvātās iespējas. Piedalījusies 4. Eiropas Ortokeratoloģijas un miopijas kontroles akadēmijas rīkotajā starptautiskajā konferencē 2017.gadā, kur bija iespēja klausīties augstāka līmeņa nozares profesionāļus un iepazīties ar viņu pieredzi tieši darbā ar cietajām, sklerālajām un ortokeratoloģijas (nakts) kontaktlēcām.

 

Tā kā Katrīna ir loģiski un matemātiski domājošs cilvēks, katrs pacients tiks izanalizēts un jebkura lēca pasūtīta ar vislielāko precizitāti. Katrīna ļoti ciena optometrista darba misiju un uzdevumu - rūpēties par viskompleksāko cilvēka maņu orgānu - aci.

 

Kā komunikabls un smaidīgs cilvēks ikdienā, Katrīna arī darbā iedvesmos tos, kas kontaktlēcas vēlas mēģināt pirmoreiz vai arī ir tās jau lietojuši daudzus gadus atpakaļ! Kontaktlēcas dod brīvību cilvēkiem, kam brilles traucē darba vietā, aktīvajā atpūtā vai arī ir ļoti smags un traucējošs aksesuārs.