Jūlija Tomilova

Jūlija 2016.gadā ieguvusi profesionālo maģistra grādu un optometrista kvalifikāciju Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātē. No 2015.gada strādā par optometristi Fielmann optikā. No 2016.gada ir Latvijas Optometristu un optiķu asociācijas biedrs, kā arī Eiropas ortokeratoloģijas un miopijas kontroles asociācijas biedrs.

 

 

Gallus Optika kolektīvam Jūlija pievienojās 2015.gada rudenī, kur tika apmācīta pie vadošiem acu veselības speciālistiem - Lauras Kozuliņas un Raimonda Roguļa. Specializējas miopijas kontrolē un nakts kontaktlēcu piemeklēšanā. Tā kā bērniem ar stiprumu lielāku par - 4.50D, nakts kontaktlēcu pielaikošana kļūst sarežģītāka un rezultāti vairs nav tik stabili, svarīgi pie Gallus Optika speciālistiem vērsties jau pēc iespējas ātrāk. Laipni tiek gaidīti gan pirmsskolas vecuma bērni, gan piaugušie pacienti!

 

 

Jūlija 2016.gadā papildinājusi zināšanas Menicon un Bausch&Lomb cieto kontaktlēcu seminārā, kā arī 2017.gadā piedalījusies 4. Eiropas Ortokeratoloģijas un miopijas kontroles akadēmijas rīkotajā starptautiskajā konferencē, kuras galvenā tēma bija miopijas (tuvredzības) kontrole. Piedalījusies vairākās zinātniskajās konferencēs Latvijā.

 

 

Jūlijai darbs Gallus Optika kontaktlēcu salonā ir gan gandarījums, gan iedvesma, gan hobijs, gan īsta māksla! Jūlija vienmēr apsvērs visus iespējamos risinājumus un ar pacientiem kopā izvēlēsies tieši viņam visvairāk piemēroto!