Diāna Abduļina

Diana Abduļina ārsta grādu ieguva 1993.gadā Latvijas Medicīnas akadēmijā. 2000.gadā zināšanu papildināšanas nolūkā viņa ieguva arī maģistra grādu optometrijā.

 

Kā acu ārsts Diāna strādā kopš 1994.gada. No 1997. līdz 2006.gadam strādāja par ārstu/oftalmologu "Vision Express" optikā. Kopš 2007.gada Diāna ir ārste oftalmoloģe optikas uzņēmumā "OC Vision". No 2009.gada līdz 2016.gada strādāja kā acu ārsts Rakstnieku poliklīnikā. Šobrīd Diānai ir oftalmologa privātprakse. Gallus Optika salonā Diāna strādā kopš 2015.gada, lai gan ar cietajām lēcām strādā jau kopš 2007.gada. Gallus optikā ir jauni izaicinājumi, jo lēcas tiek izgatavotas īpaši individuāli vācu firmā "Hecht Contactlinsen GmbH", līdz ar to gaidāmie rezultāti ir daudz augstāki kā ar standartizētajām kontaktlēcām.

 

 

Diāna spēj saprasties ar visa vecuma pacientiem un palīdzēs atrast vislabāko risinājumu arī sarežģītu redzes problēmu gadījumā. Savā darbā izmanto gan ortokeratoloģijas, gan cietās gāzu caurlaidīgās kontaktlēcas. Diāna atradīs individuālu risinājumu arī dažādu acs saslimšanu gadījumā, sniegs vispārēju vai padziļinātu acs veselības novērtējumu. Sniegusi profesionālu palīdzību arī pacientiem ar traumām un pēc radzenes transplantācijām. Specializējusies darbā ar keratokonusa lēcām. Diāna pievērsīs uzmanību arī videi ikdienā cilvēkam apkārt, ieteiks redzes higiēnas vai darba ergonomikas uzlabojumus!