Labākās redzes izvēle

Ar individuālajām gāzu caurlaidīgajām kontaktlēcām iespējams iegūt labāko iespējamo redzes asumu.

 

- Cieša optiskā sistēma. Kontaktlēca atrodas tieši uz acs virsmas un veido vienotu optisko sistēmu ar aci.

 

- Reāls attēla izmērs. Brilles ir tālāk nost no acs un tas rada koriģētā attēla izmēra izmaiņas, jo stiprāka korekcija, jo lielākas izmaiņas. Attiecīgi, redzamie priekšmeti šķiet vai nu lielāki un tuvāk, vai arī mazāki un tālāk, nekā tas ir realitātē.

 

- Plašs redzes lauks. Kontaktlēca nosedz visu acs optisko zonu. Brillēs mēs redzam skaidru attēlu centrāli briļļu lēcās, bet apkārt tam ir neskaidra perifērija.

 

- Stabila korekcija. Kustinot tikai acis, kontaktlēca seko līdzi mūsu skatienam, un mēs redzam skaidri visu laiku.

 

- Sarežģītas redzes korekcija. Iespēja veidot augstvērtīgu redzes korekciju pie neregulārām radzenes formām pēc dažādām acu slimībām vai translplantācijas, vai ļoti īpatnējām formām. Jo stiprāka korekcija, jo vairāk izceļas šo kontaktlēcu priekšrocības. Tās ir vienīgais korekcijas variants pie lielākas pakāpes astigmātisma, netipiska astigmātisma, keratokonusa, pēc radzenes operācijām, transplantācijām, lāzerkorekcijām, izteikti stāvām vai plakanām radzenes formām, ļoti atšķirīgām korekcijām katrai acij.

Piesakies redzes pārbaudei jau tagad

Norādiet savu telefona numuru un epastu un mēs ar Jums sazināsimies, lai precizētu pārbaudes laiku, vai atbildētu uz Jums interesējošiem jautājumiem.


contact_form_legend