Pamats ortokeratoloģijas kontaktlēcu pielaikošanā

Ortokertoloģija jeb nakts lēcas ir pasaules kontaktlēcu speciālistu uzmanības fokusā jau pēdējos padsmit gadus. Tā ir droša un efektīva metode, kas cilvēkiem dod labu redzi un absolūtu brīvību no korekcijas līdzekļiem visas dienas garumā.


Mēs ar šo metodi strādājam jau kopš 2007.gada un esam ieguvuši pietiekamu pieredzes bāzi, lai par to stāstītu arī citiem redzes speciālistiem.


Semināru rīkojam sava kontaktlēcu salona telpās, lai varētu demonstrēt arī izmeklējumu specifiku un un kontaktlēcu modelēšanas norises.


Sekmīgi norisinājušies jau 3 semināri, par kuriem Latvijas optiķu un optometristu asociācija piešķir 3 OTP punktus:

2013.gada 12.decembrī

2014.gada 03.februārī

2014.gada 10.martā

Šos seminārus ir apmeklējuši redzes speciālisti, kas ikdienā pārstāv - Pasaules optika, Optio, Fielmann optika, Take a look, Ozolu optika, manaslecas.lv, Bērnu klīniskā universitātes slimnīca, Metropole, Vision Express, Cobergs optika, Dr.Lūkina acu klīnika, Optika Italiana, Latvijas Amerikas acu centrs, u.c.

 

Nākamo semināru datumi:

2014.gada 20.marts

 

Uz semināriem iepriekš ir jāpiesakās. Ja ir interese, bet nav norādīts nākamā semināra datums - sazinieties ar mums un centīsimies tādu noorganizēt. info@gallus.lv vai Viktorija.Vlasenko@gallus.lv

 

Mums ir interesanti stāstīt, ja jums ir interese klausīties!